Посольство України в Португальській Республіці

, Київ 10:40

Міжнародна конференція з питань діаспори

07 вересня, 20:06

7 вересня Посол України #ІннаОгнівець взяла участь у міжнародній конференції з питань діаспори, яка проходить цими днями в Лісабоні за спільної організації Асамблеї Республіки та Парламентської Асамблеї Ради Європи.

7 вересня Народний депутат Верховної ради України Оксана Юринець та Посол України Інна Огнівець взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій питанням діаспори, яка проходить цими днями в Лісабоні за спільної організації Асамблеї Республіки та Парламентської Асамблеї Ради Європи.

На панелі, присвяченій зв’язкам діаспори з країною походження, виступила Перша леді України 2005-2010 рр., Голова наглядової ради міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, яка поінформувала учасників заходу про внесок закордонних українців у розбудову Української держави та допомогу у реалізацію реформ в нашій країні в умовах військової агресії РФ проти України.

Окрім того, у зазначеній панелі взяв участь Міністр Кабінету Прем’єр-міністра Португалії Едуарду Кабріта, який у своєму виступі позитивно оцінив високий рівень інтеграції української громади в португальське суспільство.

Останні новини

Про міжнародний військовий конфлікт на Сході України | 29 вересня, 19:14

Пропонуємо Вашій увазі Статтю Посла України Інни Огнівець "Про міжнародний військовий конфлікт на Сході України" в газеті «Публіку» від 29 вересня ц.р. 

Виставка Олега Шупляка в Бразі | 15 вересня, 19:29

Посольство України в Португалії продовжує в різних містах Португалії заходи з нагоди відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України, представивши 14 вересня 2017 в м.Брага в Музеї «Пій ХІІ» (Museu Pio XII) виставку картин відомого українського художника #ОлегаШупляка "Солідарність з Україною"

Відеозвернення Посла України в Португалії Інни Огнівець | 09 вересня, 15:38

Пропонуємо Вашій увазі відеозвернення Посла України в Португалії Інни Огнівець щодо провокаційної діяльності РФ проти України (португальською мовою)

Дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України | 05 вересня, 16:08

04 вересня 2017 року в м.Лісабон відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

Cтаття Посла України в газеті «Журнал Економіку» | 01 вересня, 16:55

Пропонуємо Вашій увазі Статтю Посла України Інни Огнівець «Новий етап у відносинах України з ЄС” в газеті «Журнал Економіку» від 1 вересня ц.р.