Посольство України в Португальській Республіці

, Київ 13:38

Україна: шлях розвитку, права людини та демократія. Форум дружби та екуменізму

24 листопада 2017, 18:17

24 листопада в м.Порту відбулась міжнародна конференція "Україна: шлях розвитку, права людини та демократія. Форум дружби та екуменізму".

На першій панелі, присвяченій ролі ЄС у розвитку демократичних процесів в Україні, виступили Посол України в Португалії Інна Огнівець, Начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС України Лариса Дір та Директор Департаменту з питань двостронніх відносин з країнами Європи МЗС Португалії Антоніу Сабіду Кошта. На другій панелі, присвяченій інтеграції українців в Португалії, виступили Преосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький Української Православної Церкви Київського Патріархату, Голова асоціації Словесна піраміда" Мирослава Мартинюк та Голова асоціації Українсько-португальський соціально-культурний центр, отець Василь Бундзяк.

Останні новини

Росія використовую в Україні стратегію "матрьошка" | 07 квітня, 18:11

Спільне інтерв’ю Заступника Міністра закордонних справ України С.Кислиці та Першого заступника Міністра інформаційної політики України Е. Джапарової провідній португальській газеті «Діаріу де Нотісіаш»

Деокупація Криму: Коли і Як | 06 квітня, 17:50

5 квітня 2018 року в Лісабоні в рамках ініційованої Президентом України міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму» Посольством України в Португалії було проведено міжнародну конференцію «Деокупація Криму: коли і як»

Візит Міністра національної оборони Португалії в Україну | 04 квітня, 17:37

4 квітня відбувся перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит Міністра національної оборони Португалії Ж.Азереду Лопеша в Україну

Заява Президента України у зв’язку із проведенням окупаційною адміністрацією т.з. виборів в тимчасово окупованому Криму | 19 березня, 12:55

Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу.

Відкриття художньої виставки в Редонду | 11 березня, 17:20

11 березня в м.Редонду в рамках свята «Saberes e Sabores de Outras Gentes» Посол України в Португалії Інна Огнівець взяла участь у відкритті виставки українського художника О.Шупляка