Посольство України в Португальській Республіці

, Київ 13:38

100-річчя дипломатичної служби

06 грудня 2017, 18:35

З нагоди відзначення 100-річчя дипломатичної служби, 6 грудня ц.р. в Галереї «Фернанду Пессоа», що в Палаці Незалежності Португалії, відбулося відкриття фотовиставки з історії розвитку дипломатичних відносин між Україною та Португалією, виставки Петриківського розпису Наталії Жарко та концерту українського скрипаля Кирила Стеценка за участю дипломатичного корпусу, акредитованого в Португалії, представників Історичного товариства незалежності Португалії та української громади в Португалії.

Під час заходу у своєму виступі Посол України Інна Огнівець звернула увагу присутніх на історію становлення та розвитку дипломатичної служби України. Окрім того, представник Спілки української молоді в Португалії (СУМ) Андрій Іваночко розповів про Петриківський розпис та представив виставку Н.Жарко.

Останні новини

Росія використовую в Україні стратегію "матрьошка" | 07 квітня, 18:11

Спільне інтерв’ю Заступника Міністра закордонних справ України С.Кислиці та Першого заступника Міністра інформаційної політики України Е. Джапарової провідній португальській газеті «Діаріу де Нотісіаш»

Деокупація Криму: Коли і Як | 06 квітня, 17:50

5 квітня 2018 року в Лісабоні в рамках ініційованої Президентом України міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму» Посольством України в Португалії було проведено міжнародну конференцію «Деокупація Криму: коли і як»

Візит Міністра національної оборони Португалії в Україну | 04 квітня, 17:37

4 квітня відбувся перший в історії двосторонніх відносин офіційний візит Міністра національної оборони Португалії Ж.Азереду Лопеша в Україну

Заява Президента України у зв’язку із проведенням окупаційною адміністрацією т.з. виборів в тимчасово окупованому Криму | 19 березня, 12:55

Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу.

Відкриття художньої виставки в Редонду | 11 березня, 17:20

11 березня в м.Редонду в рамках свята «Saberes e Sabores de Outras Gentes» Посол України в Португалії Інна Огнівець взяла участь у відкритті виставки українського художника О.Шупляка