Посольство України в Португальській Республіці

Росія використовую в Україні стратегію "матрьошка"

07 квітня, 18:11

Спільне інтерв’ю Заступника Міністра закордонних справ України С.Кислиці та Першого заступника Міністра інформаційної політики України Е. Джапарової провідній португальській газеті «Діаріу де Нотісіаш»

У рамках перебування в Португалії з метою участі у міжнародній конференції «Деокупація Криму: Коли і Як», що відбулася 5 квітня в провідному державному університеті португальської столиці – Лісабонському університеті – за організації Посольства України, Заступником Міністра закордонних справ України С.Кислицею та Першим заступником Міністра інформаційної політики України Е. Джапаровою було надано спільне інтерв’ю провідній португальській газеті «Діаріу де Нотісіаш». З текстом інтерв’ю можна ознайомитися за таким посиланням https://www.dn.pt/mundo/interior/russia-usou-na-ucrania-estrategia-matrioska-9237949.html (мовою оригіналу)

Джерело: Diário de Notícias 

Останні новини

Культурно-мистецький захід в Конвенту душ Капушуш | 12 травня, 19:30

11 травня 2018 року, з нагоди проведення Євробачення-2018 у Лісабоні, Посольством України в Португалії було організовано в Convento dos Capuchos, Caparica, культурно-мистецький захід 

Відеозвернення Посла України Інни Огнівець | 07 травня, 19:16

Відеозвернення Посла України Інни Огнівець у зв’язку з проведенням 6 травня 2018 року в м.Лісабон акції «Безсмертний полк» з використанням символіки заборонених терористичних організації ЛНР та ДНР

Церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2018 | 06 травня, 19:11

6 травня, в Лісабоні відбулась офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2018. Представники від країн-учасниць мали змогу пройтися Блакитною доріжкою, застеленою вздовж р.Тежу. 

Зустріч в Посольстві з українським учасником Євробачення-2018 Melovin | 05 травня, 18:59

4 травня до Посольства України в Португалії завітав представник України на Євробаченні-2018 співак МЕЛОВІН.