• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Особливості перебування в Португалії
Опубліковано 06 листопада 2020 року о 12:38

📅  Оновлено Серпень 2021 року

COVID-19 

Рада Міністрів Португальської Республіки визначила наступні обмеження у зв'язку із поширенням COVID-19:

На більшій території Португалії ✅ дозволено відновити діяльність більшості установ / організацій / підприємств; при цьому дозволено виконувати службові обов’язки, які не можуть бути реалізовані в режимі дистанційної роботи; ✅дозволено займатись спортом (в спортзалах та на відкритому повітрі); дозволено функціонування закладів громадського харчування та культурних інституцій (більше див. на https://covid19estamoson.gov.pt/)  за умови дотримання протиепідемічних рекомендацій 🧼🖐   +    🧍↔️🧍     +     😷 

Деякі регіони Португалії мають більш суворі обмеження, рекомендуємо перевіряти актуальні правила в окремих регіонах на https://covid19estamoson.gov.pt

На всій території Португалії 🔥 продовжено застосування вимоги обов’язкової ізоляції осіб, які мають позитивний результат тесту на COVID-19 або хворі на коронавірус.

На всій території Португалії вимагається носіння маски 😷 в усіх громадських місцях, в тому числі на вулиці та на роботі, в закритих громадських місцях: громадському транспорті, магазинах, торгових центрах, навчальних закладах та ін.; рекомендується регулярно мити або дезінфікувати руки.

Повний перелік обмежень оприлюднений португальською мовою на сайті https://www.portugal.gov.pt/ та https://covid19estamoson.gov.pt/

Якщо Ви не володієте португальською мовою, Ви можете скористатися автоматичним перекладом сторінки українською через Google Translate  (Посольство не несе відповідальність за якість автоматичного перекладу, у разі сумнівів щодо правильності перекладу рекомендуємо звернутись до португальської версії сайту).

✈ Громадяни України, які прибувають до континентальної Португалії або до автономних регіонів архіпелагу Мадейра та Азорських островів, незалежно від того, з якої країни вони прилітають, повинні надати довідку з негативним результатом ПЛР-тестування на COVID-19,  який було зроблено протягом останніх 72 годин до подання документів. Всі пасажири, які прибувають з Бразилії, ПАР та Індії (незалежно від того чи вони почали свою подорож з цієї країни чи вони були в цій країні транзитом) мають відбути 14-денну самоізоляцію по приїзду в Португалію, для чого вимагається заповнити форму https://travel.sef.pt/Forms/Default.aspx. 📑 


Дозволено здійснювати важливі подорожі. Всі подорожуючі, які прибувають на Майдеру, обов’язково повинні надати до посадки в літак довідку з негативним результатом ПЛР-тестування на COVID-19, який було зроблено протягом останніх 72 годин до подання документів. Тест може бути зроблений в сертифікованій лабораторії, яка визнана на національному або міжнародному рівні. На території Португалії тест для подорожі на Мадейру можна зробити безкоштовно в лабораторіях, які зазначені на https://covidmadeira.pt/ Довідка про результати тестування повинна подаватись при реєстрації на рейс, при посадці та по прибуттю на Мадейру. Тест може подаватись в електронному вигляді або роздрукованим на папері; підтвердження у формі "смс з результатами тесту" не приймається.

Якщо тест на коронавірус було зроблено в лабораторії, яка не зазначена в списку Служби з питань охорони здоров'я Автономного регіону Мадейра, подорожуючому необхідно буде пройти ще одне тестування по прибуттю на Мадейру (термін очікування результатів - 12 год., очікування може проходити за місцем запланованого проживання). Якщо тест, проведений на Мадейрі показує позитивний результат, така особа (або родина) залишається на примусовий карантин від 14 днів на Мадейрі островах. Повернення до країни, з якої прибула така особа/родина, можливе тільки після отримання довідки про негативний результат тесту (тестування проводиться за стандартною для всіх подорожуючих, незалежно від громадянства.  Подання тесту не вимагається стосовно дітей до 12 років, які не мають ознак захворювання в момент подорожі; від осіб, які мають офіційний медичний документ, що перехворіли на коронавірус протягом останніх 90 днів та повністю одужали; від осіб, які мають підтвердження про завершений курс щеплення вакцинами, які зазначені на https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19.

Також вимагається заповнення онлайн форми 📑 на платформі www.madeirasafe.com (заповнити форму необхідно в період від 48 до 12 годин до прибуття на Мадейру та отримати відповідний код). Після прибуття на Мадейру всі пасажири повинні пройти температурний контроль. 

Про правила перебування на Мадейрі, правила пересування між островами архіпелагу та відповідні обмеження, які застосовуються див. https://www.madeira.gov.pt/Covid19/DecisoesExcecionaisCovid19, а також на http://www.visitmadeira.pt/pt-pt/info-uteis/corona-virus-(covid-19)/informacoes-aos-visitantes-(covid-19)   


Дозволено здійснювати  важливі подорожі. Всі подорожуючі, які прибувають на Азорські острови, обов’язково повинні надати до посадки в літак довідку з негативним результатом ПЛР-тестування на COVID-19, який було зроблено протягом останніх 72 годин до подання документів. Тест може бути зроблений в лабораторії, яка визнана на національному або міжнародному рівні. На території Португалії тест для подорожі на Азорські острови можна зробити безкоштовно в лабораторіях, які зазначені на https://destinoseguro.azores.gov.pt/?page_id=8908 Довідка про результати тестування повинна подаватись в електронному вигляді або роздрукованим на папері; підтвердження у формі "смс з результатами тесту" не приймається.

Якщо тест на коронавірус було зроблено в лабораторії, яка не зазначена в списку Служби з питань охорони здоров'я Автономного регіону Азорські острови, подорожуючому необхідно буде пройти ще одне тестування по прибуттю на Азорські острови (до отримання результатів необхідно самоізолюватись, термін очікування - до 48 год.). Якщо тест, проведений на Азорських островах показує позитивний результат, така особа (або родина) залишається на примусовий карантин від 14 днів. Повернення до країни, з якої прибула така особа/родина, можливе тільки після отримання довідки про негативний результат тесту (тестування проводиться за стандартною для всіх подорожуючих, незалежно від громадянства.  Подання тесту не вимагається стосовно дітей до 12 років, які не мають ознак захворювання в момент подорожі; від осіб, які мають офіційний медичний документ, що перехворіли на коронавірус протягом останніх 90 днів та повністю одужали; інші - див. на https://destinoseguro.azores.gov.pt/?page_id=8908.

Також вимагається заповнення онлайн форми 📑 на платформі https://mysafeazores.com

Про правила перебування на Азорських островах, правила пересування між островами та відповідні обмеження, які застосовуються див. https://covid19.azores.gov.pt/ 


✈ Правила прибуття на Мадейру та Азори також див. на https://www.sns24.gov.pt/tema/doencas-infecciosas/covid-19/prevencao/prevencao-dos-viajantes/viajar-para-a-madeira-e-acores/.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux