• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Português
В'їзд в Україну у період карантинних обмежень
Опубліковано 01 жовтня 2020 року о 23:29

📅 Оновлено 24 жовтня 2020 року

🟢  Громадяни України можуть в'їжджати в Україну завжди, проте з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.


🟢 З 00:00 28 вересня 2020 року знімаються обмеження на в'їзд іноземних громадян на територію України, але за дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.


🔴 До оновленого списку країн "червоної" зони входить 51 країна, в тому числі і Португалія.ПЕРЕТИН КОРДОНУ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ:


📌 Якщо громадянин прибув з “Зеленої зони“, він має змогу не проходити самоізоляцію. 


📌Громадяни України, які прибули з "Червоної зони", для перетину державного кордону України мають обов’язково встановити додаток "Дій вдома" та можуть вибрати один з трьох варіантів:

1. Обсервація в спеціалізованих ізоляторах;

2. 14-денна самоізоляція за місцем проживання для осіб, які погодилися проходити її за допомогою програми "Дій вдома";

3. Пройти тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону.

УВАГА! Наявність у особи довідки про антитіла до COVID-19 не звільняє її від необхідності проходити тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону або проходження обсервації, якщо особа прибула із країни, що входить до «червоної зони».
ПЕРЕТИН КОРДОНУ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН:


🔥 Якщо громадянин прибув з “Зеленої зони“, він має змогу не проходити самоізоляцію. 

Обов'язковою умовою перебування у країні іноземців, що прибули з "Зеленої зони" є наявність полісу медичного страхування, що покриває лікування COVID-19 та обсервацію.


🔥 Іноземцям, які в’їхали на територію України з "Червоної зони" (див. нижче)  та мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, зроблений після перетину державного кордону - не потребують обсервації або самоізоляції. 

Обов'язковою умовою перебування у країні іноземців, що прибули з "Червоної зони" є наявність полісу медичного страхування, що покриває лікування COVID-19 та обсервацію та встановлений додаток "Дій вдома" 📢  Вимоги щодо проведення самоізоляції у зв’язку з перетинанням державного кордону не поширюються, на такі категорії іноземців – громадян держав зі значним поширенням COVID-19 та осіб, що прибувають в Україну з таких держав (якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою):

 1.  діти до 12 років;
 2.  іноземці - громадяни держав зі значним поширенням COVID-19, які не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб;
 3. акредитовані в Україні працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій та члени їх сімей;
 4. водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;
 5. інструктори збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил;
 6. діячі культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;
 7. особи, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
 8. особи, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону.


Критерії віднесення Урядом України іноземних держав до держав зі значним поширенням COVID-19: такими державами є держави, в яких кількість нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.


Порядок формування переліку держав зі значним поширенням COVID-19 і його перегляду, процедура проведення особами самоізоляції та підстави для її припинення (у т.ч. у випадку одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведеного після перетинання державного кордону) залишаються без змін.

 • Позиція країни відповідно до «червоної» та «зеленої» зон враховуватиметься на момент проходження митного контролю в Україні, а не на момент вильоту іноземця з його країни;


Страховий поліс має видавати компанія, яка зареєстрована в Україні, або іноземна страхова компанія, яка має представництво на території України чи договірні відносини зі страховою компанією – партнером на території України. Поліс має покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією та діяти весь термін перебування в Україні.


❗  Докладніша інформація  про списки країни "зеленої" та "червоної" зон (оновлюється щодоби), карантинні обмеження, страхування тощо розміщена на окремій вебсторінці https://visitukraine.today/ua

❗  У міжнародних аеропортах “Бориспіль", “Львів”, "Одеса" та "Харків" розміщені ПЛР лабораторії для швидкого проходження тестування.

Країни «червоної зони» це ті, де захворюваність на COVID-19 становить понад 40 активних випадків на 100 тис. населення.

Наявність у особи довідки про антитіла до COVID-19 не звільняє її від необхідності проходити тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону або проходження обсервації, якщо особа прибула із країни, що входить до «червоної зони».


Особи, які перетинають державний кордон України, можуть вибрати один з трьох варіантів:

 1. Обсервація в спеціалізованих ізоляторах;
 2. 14-денна самоізоляція за місцем проживання для осіб, які погодилися проходити її за допомогою програми "Дій вдома";
 3. Пройти тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону.


ПЛР-тест можливо пройти в спеціалізованому медичному закладі (перелік закладів з контактами), або в аеропорті ("Бориспіль", "Львів", "Одеса" та "Харків"), або за місцем обсервації, скориставшись послугами одного з перерахованих медичних закладів.


🆗 Результати тесту візитер отримує протягом 24-48 годин на свою електронну адресу.

✅ Медичний заклад чи лабораторія, котрі проводили тестування мають передати номер тесту візитера в Центр громадського здоров’я, аби його видалили з бази "Дій вдома" й більше не контролювали самоізоляцію.

Або ж візитер самостійно завантажує результати тесту у додаток "Дій вдома". Система автоматично видаляє його з бази контролю самоізоляції.

✅ Після чого людина може безперешкодно пересуватись по території України.

Обов’язковою умовою для всіх іноземців є наявність страхового поліса. Страховий поліс має видавати компанія, зареєстрована в Україні, чи іноземна компанія, котра має представництво на території України/або договірні відносини зі страховою компанією – партнером на території України.

Поліс має покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією та діяти протягом усього перебування в Україні.

 

*вимоги щодо наявності страхового полісу не застосовуються для громадян України


✅ Громадянину з червоної зони необхідно обов’язково встановити додаток "Дій вдома" та бути на самоізоляції протягом 14 днів, або на самоізоляції до отримання результатів тесту.Йому необхідно повідомити при проходженні паспортного контролю – спочатку свій номер телефона* та адресу місця самоізоляції, після чого показати відповідний екран додатку співробітнику Державної прикордонної служби.

Заборонено самостійно залишати місце обсервації.

*Додаток працює тільки з карткою українського мобільного оператора. Для придбання картки звертайтесь до вашого авіаперевізника.


❗  Докладніша інформація  про списки країни "зеленої" та "червоної" зон (оновлюється щодоби), карантинні обмеження, страхування тощо розміщена на окремій вебсторінці https://visitukraine.today/ua

❗  У міжнародних аеропортах “Бориспіль", “Львів”, "Одеса" та "Харків" розміщені ПЛР лабораторії для швидкого проходження тестування.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux