• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
В'їзд в Україну у період карантинних обмежень
Опубліковано 01 жовтня 2020 року о 23:29

📅 Оновлено 09 квітня 2021 року

✅    Громадяни України можуть в'їжджати в Україну з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.


✅   В'їзд іноземних громадян на територію України дозволений з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, 

Кабінетом Міністрів України видано постанову від 22.03.2021 № 230  та постанову від 07.04.2021 № 310 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236».


Відповідно до зазначеного рішення

- ПЕРЕТИН КОРДОНУ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ можливий, при цьому громадяни України, що перетинають державний кордон, підлягають самоізоляції за винятком громадян України, які не досягли 12 років;  водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад; громадян України, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 72 годин до перетину державного кордону.

Громадяни України, що підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома».  Зазначеною Постановою закріплено повноваження посадових осіб Державної прикордонної служби перевіряти встановлення мобільного додатка громадянами.

У разі неможливості встановлення мобільного додатка такі особи підлягають обсервації.


- ПЕРЕТИН КОРДОНУ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН можливий (інформація англійською мовою https://www.the-urc.com/covid, ), при цьому для в’їзду в Україну всі іноземці та особи без громадянства повинні мати поліс медичного страхування, що покриває лікування COVID-19, ТА негативний результат тестування на COVID-19, зроблений методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону.

Діти (до 12 років), які в'їжджають в Україну як іноземці, повинні мати поліс медичного страхування, що покриває лікування COVID-19. Подання довідки про негативний результат тестування на Ковід19 для подорожуючих у віці до 12 років НЕ вимагається.

Вимоги щодо наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування та/або негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19 не застосовуватимуться до таких категорій іноземців та осіб без громадянства:

1) іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України;

2) осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту;

3) працівників акредитованих в Україні дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, та членів їх сімей;

4) водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;

5) військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав – членів НАТО та держав – учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.

У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 у решти категорій іноземних подорожуючих співробітники Державної прикордонної служби України відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетинанні державного кордону


Текст постанови розміщено на урядовій веб-сторінці: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t220321

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-s70421


ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ:

Інформуємо, що Уряд України продовжив карантин в Україні до 30 квітня 2021 р. 

На всій території України діють карантинні обмеження, які відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки, та триватимуть з 24 лютого до 30 квітня 2021р.

З 26 лютого на Івано-Франківщині, з 1 березня на території Чернівецької області, з 3 березня на території Житомирської області, а з 8 березня на території Закарпатської області, з 20 березня у м. Києві запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 


Більше інформації див. на https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Не наражайте на небезпеку себе та близьких. Залишайтеся вдома!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux