Посольство України в Португальській Республіці

Увага, пожежі в Португалії!

21 липня, 13:46

У зв’язку з масштабною пожежею в районі cелища Віла де Реі та Серта (округ Каштелу Бранку), яка продовжує нести загрозу місцевому населенню, а також – існуванням підвищеної ймовірності виникнення пожеж у центральній та північній частинах країни Посольство України в Португальській Республіці рекомендує громадянам України утриматися від відвідування лісової місцевості в зазначеному регіоні до стабілізації ситуації.

Крім цього, за повідомлення Національної служби цивільного захисту ПР, внаслідок прогнозованого підвищення середньодобової температури у центральні та північній частині країни, існує загроза поширення стихії.

Громадянам України, які перебувають в цьому районі, слід уважно стежити за повідомленнями місцевих служб, в тому числі шляхом розсилання попереджуючих “sms” повідомлень, про розвиток ситуації та виконувати інструкції пожежно-рятувальних служб.

У цьому зв'язку просимо громадян бути обачними, повідомляти про виникнення пожеж або потрапляння в небезпечну ситуацію, передусім, португальські пожежно-рятувальні служби за номером 112.

У випадках потрапляння у надзвичайні ситуації, загрози життю та здоров’ю, громадянам України слід також звертатися на "гарячу лінію" Посольства України в Португальській Республіці за номером телефону: +351 965 088 115, адреса електронної пошти emb_pt@mfa.gov.ua, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Задля оперативності в комунікації пропонуємо скористатися розробленим Міністерством закордонних справ додатком «ДРУГ» - Добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон http://friend.mfa.gov.ua/#/ . 

«ДРУГ» є ефективним інструментом попередження, а в разі кризової ситуації – розшуку та надання сприяння громадянам України у надзвичайній ситуації за кордоном. У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої ви зареєструвалися, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на ваш номер телефону або повідомлення на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з вами або з особою, яку ви зазначили в анкеті.

Останні новини

Урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку в Лісабоні | 15 вересня, 19:48

14 вересня ц.р. на площі Італії в Лісабоні відбулося урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку, автором якого став португальський скульптор Е.де Карвалью.

Попередження щодо пожеж в Португалії! | 13 вересня, 10:41

За інформацією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства сільського господарства, лісів та розвитку Португалії метеорологічна ситуація в країні вимагає надзвичайної уваги у зв’язку із небезпекою виникнення масштабних пожеж. Служби цивільного захисту Португалії оголосили червоний рівень загрози лісових пожеж в округах Сетубал, Лісабон, Сантарень, Порталегре, Каштело-Бранко, Коімбра, Гуарда, Візеу, Віла-Реал та Браганса. 

Дипломатичне прийняття з нагоди Дня Незалежності України | 12 вересня, 13:55

5 вересня 2019 року, в м.Лісабон, відбулося урочисте дипломатичне прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

Відеозвернення Посла України Інни Огнівець | 30 серпня, 14:12

Присвячене 28-й річниці Незалежності України та Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

Інтерв’ю Посла України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України | 23 серпня, 13:20

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю Посла України Інни Огнівець, присвячене 28-й річниці Незалежності України