• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Português
Тимчасовий консульський облік
Опубліковано 10 лютого 2020 року о 17:14

Тимчасовий консульський облік

Ha тимчасовий консульський облік у Посольстві України в Португальській Республіці (далі – ПУ) може бути прийнято громадян України, які проживають у межах консульського округу Посольства – м. Лісабон, Сетубал, Бежа, Каштелу Бранку, Сантарем, Евора, Лейрія, Порталегре, Фару, Азорські острови, Автономний регіон Мадейра.

 Документи для прийняття на тимчасовий консульський облік:

1) заява особи zayava-tko.pdfабо її законного представника;

!Прохання уважно заповнювати заяву. Невірно/неповно заповнена заява призведе до необхідності її переоформлення.

2) одна фотокартка розміром 10 × 15 сантиметрів (зображення обличчя повинне становити від 70 до 80 відсотків загальної площі фотокартки, фон - білий). У разі наявності технічної можливості, відцифрований образ обличчя може бути отриманий шляхом фотографування безпосередньо в закордонній дипломатичній установі України. Вимоги до якості відцифрованого образу обличчя встановлюються відповідно до рекомендацій IКAO Doc 9303;

3) оригінал та копія першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

4) копія документа, до якого внесена інформація про місце народження особи (паспорта громадянина України, свідоцтва про народження, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини);

5) копія довідки про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання АБО сторінки паспорта громадянина України у формі книжечки, де вказані відомості про реєстрацію особи на території України;

6) оригінал та копія Titulo de Residência із зазначеною адресою проживання АБО копія іншого документа, виданого компетентними органами Португалії, що підтверджує адресу місця проживання особи на території відповідного консульського округу (договір про оренду помешкання із вказанням терміну та місця проживання особи, довідка з Junta de Freguesia або будь-який інший документ з адресою проживання в Португалії);

7) оригінал документа про сплату консульського збору.

Сплата консульського збору здійснюється безпосередньо при подачі документів в день звернення в Посольстві банківською карткою. Оплата проводиться у безготівковій формі в приміщенні консульського підрозділу Посольства з використанням банківського терміналу, який працює в системі MultiBanco.


👉 У разі взяття на облік особи, яка не досягла 16-річного віку, або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною/недієздатною або дитини, позбавленої батьківського піклування, окрім зазначених документів, подаються:

- оригінал та копія паспортного документа законного представника;

- оригінал та копія документу, що підтверджує повноваження законного представника.

!Документи, видані компетентними органами іноземної держави, повинні бути легалізовані та подані разом із засвідченим в установленому порядку перекладом на українську мову.


📌 Тарифна ставка за прийняття на тимчасовий консульський облік складає 18 євро (у звичайному порядку). Консульський збір за взяття на консульський облік може стягуватись у подвійному розмірі (36 євро), у разі розгляду заяви в терміновому порядку - в день звернення.

Громадяни України приймаються на тимчасовий консульський облік строком на один рік.

Зазначений строк може бути збільшений відповідно до строку дії Titulo de Residência, але не може перевищувати п’яти років.

Тимчасовий консульський облік не звільняє від вимоги надання заяви від другого з батьків при перетині кордону дитиною до 16 років у супроводі лише одного з батьків!
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux